An şcolar: 2023-2024Matematică

Elevii admiși la disciplina Matematică – clasa a IV-a Zona Călărași

By 4 octombrie 2023No Comments

TABEL NOMINAL CU ELEVII ADMIȘI LA CENTRUL JUDEȚEAN DE EXCELENȚĂ
MATEMATICĂ – CLASA A IV-A
ZONA CĂLĂRAȘI

Nr. Crt. Numele și prenumele Școala de proveniență Rezultat
1. ACHIM ȘTEFAN Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași ADMIS
2. ADAM MARIA MIRUNA Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași ADMIS
3. ANDONII ȘTEFAN Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași ADMIS
4. BOGDAN KAROL-DOMINIQUE Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași ADMIS
5. BRIȘAN BOGDAN-ALEXANDRU Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași ADMIS
6. BURGHIU ALEXIA-ANA-MARIA Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași ADMIS
7. CHIDEȘA RADU GABRIEL Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași ADMIS
8. CHIDEȘA TIBERIU MIHAI Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași ADMIS
9. CONSTANTIN ERICK-GABRIEL Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași ADMIS
10. COPĂCEANU ANDREI-ILIAN Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași ADMIS
11. DAMIAN NICOLAE Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași ADMIS
12. DANCIU DAVID-MIHAI Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași ADMIS
13. DANILIUC DELIA-ALEXIA Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași ADMIS
14. FELEA BOGDAN GABRIEL Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași ADMIS
15. GRIGORE MARA ANDREEA Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași ADMIS
16. IORDACHE DAVID-MIHAI Școala Gimnazială ”Mircea Vodă” Călărași ADMIS
17. IORGULESCU CARLA-MARIA Școala Gimnazială ”Mircea Vodă” Călărași ADMIS
18. IOSIF MARIAN-IONUȚ Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași ADMIS
19. LINCU ANDREI-CRISTIAN Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași ADMIS
20. LINCU IONUȚ-DANIEL Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași ADMIS
21. MARANDICI ANDREI Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași ADMIS
22. MARINESCU ALEXANDRA-IOANA Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași ADMIS
23. MITEA PATRICK-CASIAN Școala Gimnazială ”Mircea Vodă” Călărași ADMIS
24. NEAGU MARIUS-GABRIEL Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași ADMIS
25. PĂUN ROBERT-MARIAN Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași ADMIS
26. SERGENTU VIRGIL Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași ADMIS
27. SOARE CRISTINA ERIKA IOANA Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași ADMIS
28. STOIAN GEORGIAN-ADRIAN Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași ADMIS
29. ȚULUCA CRISTIANA-MARIA Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași ADMIS
30. VĂCĂRELU LIDIA-ANEMONA Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași ADMIS
31. ZĂVOI SILVIU-MIHAI Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași ADMIS

Președinte,
Inspector pentru învățământul primar,
Prof. Popa Nicoleta

*Având in vedere numărul mare de elevi care au solicitat participarea la cursurile Centrului Județean de Excelență, a fost aprobată solicitarea de a se mări numărul de elevi admiși.
Amănunte despre începerea cursurilor vom posta pe pagina Centrului de Excelență.

Felicitări, tuturor!