An şcolar: 2022-2023Matematică.

Lista elevilor înscrişi la disciplina MATEMATICĂ, clasa a IV-a, zona Oltenița

By 20 septembrie 2022septembrie 23rd, 2022No Comments
* Selectarea elevilor pentru constituirea grupelor de performanță se va face conform Regulamentului de organizare și funcționare a Centrelor județene de excelență/Centrului Municipiului București de Excelență.
** Testarea elevilor de clasa a IV-a, zona Oltenița, va avea loc marți 27.09.2022, începând cu ora 15:00
la Școala Gimnazială ”Spiru Haret” Oltenița.

Clasa a IV-a   (alfabetic după școala de proveniență)

 

Nr. Crt. Numele și prenumele Cls. Școala de proveniență
1. ARSENE ALEXANDRA-NICOLETA IV Școala gimnazială ”Lucian Pavel” Oltenița
2. BOLD INGRID-MARIA IV Școala gimnazială ”Lucian Pavel” Oltenița
3. BRAȘOVEANU ALEXANDRU-NICOLAE IV Școala gimnazială ”Lucian Pavel” Oltenița
4. CRAU SOFIA-MARIA IV Școala gimnazială ”Lucian Pavel” Oltenița
5. CRISTEA DAVID-MIHAI IV Școala gimnazială ”Lucian Pavel” Oltenița
6. CULEA TUDOR-CRISTIAN IV Școala gimnazială ”Lucian Pavel” Oltenița
7. EFTENE ANDREI-CRISTIAN IV Școala gimnazială ”Lucian Pavel” Oltenița
8. GHEOCA VLAD-CRISTIAN IV Școala gimnazială ”Lucian Pavel” Oltenița
9. IONIȚĂ MATEI-MARIAN IV Școala gimnazială ”Lucian Pavel” Oltenița
10. MĂGLAȘU ANTONIA-MARIA IV Școala gimnazială ”Lucian Pavel” Oltenița
11. MIRCEA CARLA-MARIA IV Școala gimnazială ”Lucian Pavel” Oltenița
12. POSTOLEA DANIA-CRISTINA IV Școala gimnazială ”Lucian Pavel” Oltenița
13. ANGHEL MARIA-ALEXIA IV Școala gimnazială ”Spiru Haret” Oltenița
14. BALTAC ANASTASIA-MARIA IV Școala gimnazială ”Spiru Haret” Oltenița
15. BĂNĂȚEANU ALESSIA-IOANA IV Școala gimnazială ”Spiru Haret” Oltenița
16. BÂRĂ ELIZA-MARIA IV Școala gimnazială ”Spiru Haret” Oltenița
17. BRAȘOVEANU ANTONIA IV Școala gimnazială ”Spiru Haret” Oltenița
18. CARCIOG SONIA-ANDREEA IV Școala gimnazială ”Spiru Haret” Oltenița
19. DRAGOMIR BIANCA-MIHAELA IV Școala gimnazială ”Spiru Haret” Oltenița
20. DRĂGNOI RAREȘ-ANDREI IV Școala gimnazială ”Spiru Haret” Oltenița
21. DUMITRACHE DAVID-ANDREI IV Școala gimnazială ”Spiru Haret” Oltenița
22. FOFIRCĂ MATEI-CRISTIAN IV Școala gimnazială ”Spiru Haret” Oltenița
23. GHEORGHE GEORGETA IV Școala gimnazială ”Spiru Haret” Oltenița
24. GRIGORE ALIN-CIPRIAN IV Școala gimnazială ”Spiru Haret” Oltenița
25. JUGĂURS PATRIC-IOAN IV Școala gimnazială ”Spiru Haret” Oltenița
26. MANEA MIRUNA-ELENA IV Școala gimnazială ”Spiru Haret” Oltenița
27. MARIN DARIA-MARIA IV Școala gimnazială ”Spiru Haret” Oltenița
28. MATARAGIU IULIA-MARIA IV Școala gimnazială ”Spiru Haret” Oltenița
29. MIHAI YLARIA-MARIA IV Școala gimnazială ”Spiru Haret” Oltenița
30. MOLDOVEANU ALEXIA-GABRIELA IV Școala gimnazială ”Spiru Haret” Oltenița
31. PAPACEA MATEI-GABRIEL IV Școala gimnazială ”Spiru Haret” Oltenița
32. PĂUN ANDREEA-CARMEN IV Școala gimnazială ”Spiru Haret” Oltenița
33. POSTELNICU MARIU IV Școala gimnazială ”Spiru Haret” Oltenița
34. PREDA DAVID-THEODOR IV Școala gimnazială ”Spiru Haret” Oltenița
35. STOICA MATEI-ANDREI IV Școala gimnazială ”Spiru Haret” Oltenița
36. SURDU ROBERT-ANDREI IV Școala gimnazială ”Spiru Haret” Oltenița
37. TAȘIP LUCA-ȘTEFAN IV Școala gimnazială ”Spiru Haret” Oltenița
38. TAȘIP NATALIA-IOANA IV Școala gimnazială ”Spiru Haret” Oltenița
39. TICARĂU MAYA-ELENA IV Școala gimnazială ”Spiru Haret” Oltenița
40. TUDORACHE DARIUS-MARIO-NICOLAE IV Școala gimnazială ”Spiru Haret” Oltenița
41. VĂLEANU ANDREEA-MARIA IV Școala gimnazială ”Spiru Haret” Oltenița
42. VIȘAN DANIEL-ȘTEFAN IV Școala gimnazială ”Spiru Haret” Oltenița
43. ZAMFIR REBECA-MARIA IV Școala gimnazială ”Spiru Haret” Oltenița
44. SAVU MIRUNA-IOANA IV Școala gimnazială Nr. 1 Chiselet