An şcolar: 2023-2024Informatică

Lista elevilor înscrişi la disciplina INFORMATICĂ, clasele V-XII

By 25 septembrie 2023octombrie 5th, 2023No Comments

*Lista elevilor este ordonată alfabetic după școala de proveniență

Nr. Crt. Numele și prenumele Cls. Școala de proveniență
1. BADEA ILINCA-MARIA V Liceul Teoretic “Mihai Eminescu” Călărași
2. CHIREA DRAGOȘ-ANDREI V Liceul Teoretic “Mihai Eminescu” Călărași
3. DRAGU MIHAI-CLAUDIU V Liceul Teoretic “Mihai Eminescu” Călărași
4. ROGOZ ILINCA V Liceul Teoretic “Mihai Eminescu” Călărași
5. SIMION NICOLETA-BIANCA V Liceul Teoretic “Mihai Eminescu” Călărași
6. SIMION ȘTEFANIA-ISABELLA V Liceul Teoretic “Mihai Eminescu” Călărași
7. CAZACU PATRICK-CEZAR V Școala Gimnazială ,,Nicolae Titulescu” Călărași
8. FILIP DAVID-ȘTEFAN V Școala Gimnazială ,,Nicolae Titulescu” Călărași
9. IVAN ALIN-MARIAN V Școala Gimnazială ,,Nicolae Titulescu” Călărași
10. MOGA EDUARD-ALEXANDRU V Școala Gimnazială ,,Nicolae Titulescu” Călărași
11. NEAGU NATALIA-MARIA V Școala Gimnazială ,,Nicolae Titulescu” Călărași
12. NEAGU NATALIA-MARIA V Școala Gimnazială ,,Nicolae Titulescu” Călărași
13. NICOLAE ARINA-CRISTIANA V Școala Gimnazială ,,Nicolae Titulescu” Călărași
14. STATE ADRIANA-SOFIA V Școala Gimnazială ,,Nicolae Titulescu” Călărași
15. ȘANDRU TEODOR-GABRIEL V Școala Gimnazială ,,Nicolae Titulescu” Călărași
16. UNGUREANU SORANA-MARIA V Școala Gimnazială ,,Nicolae Titulescu” Călărași
17. DRĂGHICI SOFIA V Școala gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
18. NECULA DARIA-ANDREEA V Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
19. ȚĂRAN DAVID-CEZAR V Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
20. BARBU ANISIA V Școala Gimnazială ”Mircea Vodă” Călărași
21. IONIȚĂ ȘTEFAN-CLAUDIU V Școala Gimnazială ”Mircea Vodă” Călărași
22. MITU MATEI V Școala Gimnazială ”Mircea Vodă” Călărași
23. NICOLAE NAIRA-MARIA V Școala Gimnazială ”Mircea Vodă” Călărași
24. NIȚU IOANA-VIOLETA V Școala Gimnazială ”Mircea Vodă” Călărași
25. VOINEA MARIA-ELISA V Școala Gimnazială „Mircea Nedelciu” Fundulea
26. GUSATU VLAD-EMILIAN V Școala Gimnazială Nr. 1 Lehliu-Gară
27. NIȚESCU IONUȚ-SEBASTIAN V Școala Gimnazială Nr.1 Lehliu-Gară
Nr. Crt. Numele și prenumele Cls. Școala de proveniență
1. RADU ANDREI-CĂTĂLIN VI Liceul Tehnologic ”Duiliu Zamfirescu” Dragalina
2. SMATOC MATEI VI Liceul Tehnologic Nr. 1 Fundulea
3. DAMIAN ALEXANDRU VI Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
4. DEACU ALESSIA-MARIA VI Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
5. PETCU MIHNEA VI Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
6. ANDONII PETRU VI Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
7. CONDEI RAREȘ-ALEXANDRU VI Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
8. ZĂRNESCU DAVID ANDREI VI Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
Nr. Crt. Numele și prenumele Cls. Școala de proveniență
1. DEDU LAVINIA VII Colegiul Economic Călărași
2. MARIN MIHAI-BOGDAN VII Liceul Tehnologic Nr.1 Fundulea
3. DAN ANDREI-ALEXANDRU VII Liceul Teoretic “Mihai Eminescu” Călărași
4. ENACHE DANISA-ELENA VII Liceul Teoretic “Mihai Eminescu” Călărași
5. ENACHE DRAGOȘ-ȘTEFAN VII Liceul Teoretic “Mihai Eminescu” Călărași
6. PETRE ALEXIA-BIANCA VII Liceul Teoretic “Mihai Eminescu” Călărași
7. STĂNESCU PATRICK-GABRIEL VII Liceul Teoretic “Mihai Eminescu” Călărași
8. ENACHE DENISA-ELENA VII Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
9. ENACHE DRAGOȘ-ȘTEFAN VII Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
10. DUDĂ RAREȘ-ȘTEFAN VII Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
11. NEDELCU NARCIS-VALENTIN VII Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
12. VARGA RAUL-GABRIEL VII Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași

 

Nr. Crt. Numele și prenumele Cls. Școala de proveniență
1. STOIAN TUDOR MARIAN VIII Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
2. ȚUȚUIANU ALEXANDRU-GABRIEL VIII Colegiul Economic Călărași
3. GRIGORE MIHAI-SORIN-CRISTIAN VIII Liceul Teoretic “Mihai Eminescu” Călărași
4. ȘNEL VLAD-GEORGE VIII Liceul Teoretic “Mihai Eminescu” Călărași
5. DUDĂ DENIS-ANDREI VIII Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
6. BOGATU ROBERT-DAVID VIII Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
Nr. Crt. Numele și prenumele Cls. Școala de proveniență
1. DRAGOMIR GABRIELA IX Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
2. DUMITRU MIHAELA IX Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
3. PEȚU ȘTEFAN-LUCIAN IX Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
4. PLÂNGE CRISTINA IX Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
5. AȘCHER ALEXANDRU-GABRIEL IX Colegiul Național „Barbu Știrbei” Călărași
6. CÂRJILĂ ALEXANDRU-RAREȘ IX Liceul Teoretic “Mihai Eminescu” Călărași
7. TĂNASE CRISTIAN-GABRIEL IX Liceul Teoretic “Mihai Eminescu” Călărași
8. TOMA FABIAN-IONUȚ IX Liceul Teoretic “Mihai Eminescu” Călărași
9. TOMA LUCA-IONUȚ IX Liceul Teoretic “Mihai Eminescu” Călărași
10. ACHIM IONUȚ IX Liceul Danubius Călărași
11. IACOB MIHAI-ALEXANDRU IX Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
Nr. Crt. Numele și prenumele Cls. Școala de proveniență
1. PREDA CRISTIAN-VASILE X Colegiul Național ,,Barbu Știrbei” Călărași
2. BICHIȘ TUDOR-GABRIEL X Colegiul Național „Barbu Știrbei” Călărași
3. CONSTANTIN MARIO-VALENTIN X Colegiul Național „Barbu Știrbei” Călărași
4. NICĂ DIANA-ALESIA X Colegiul Național „Barbu Știrbei” Călărași
5. NEGOIȚĂ DRAGOȘ-IOAN X Liceul Teoretic “Mihai Eminescu” Călărași
Nr. Crt. Numele și prenumele Cls. Școala de proveniență
1. IVAȘCU THEODOR-OCTAVIAN XI Colegiul Național ”Neagoe Basarab” Oltenița
2. MUȘUROI BOGDAN-SORIN XI Liceul teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
Nr. Crt. Numele și prenumele Cls. Școala de proveniență
1. BARBU MIHAI XII Liceul Teoretic “Mihai Eminescu” Călărași