An şcolar: 2021-2022Informatică.

Lista elevilor înscriși la disciplina INFORMATICĂ

By 4 octombrie 2021ianuarie 5th, 2022No Comments

* Selectarea elevilor pentru constituirea grupelor de performanță se va face conform Regulamentului de organizare și funcționare a Centrelor județene de excelență/Centrului Municipiului București de Excelență.

Clasa a V-a   (alfabetic după școala de proveniență)

Nr. Crt Numele și prenumele Cls. Școala de proveniență
1. Bălan Marian Andrei V Colegiul Economic Călărași
2. Dedu Lavinia Geanina V Colegiul Economic Călărași
3. Enache Denisa Elena V Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
4. Enache Dragoș Ștefan V Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
5. Bărzulea Gabriel V Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
6. Dinu Cristian Ștefan V Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
7. Dudă Rareș Ștefan V Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
8. Stoiculescu Ioana V Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
9. Buturuga Maria V Școala Gimnazială ”Mircea Vodă” Călărași
10. David Alexandru Denis V Școala Gimnazială ”Mircea Vodă” Călărași
11. Mîndru Octavian Matei V Școala Gimnazială ”Mircea Vodă” Călărași
12. Râșnoveanu Lavinia Petronela V Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
13. Varga Raul Gabriel V Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
14. Deacu Edward Gabriel V Școala Gimnazială ”Tudor Vladimirescu” Călărași
15. Micu Dragoș Ștefan V Școala Gimnazială ”Tudor Vladimirescu” Călărași

Clasa a VI-a   (alfabetic după școala de proveniență)

Nr. Crt Numele și prenumele Cls Școala de proveniență
1. Catană Radu Nicolae VI Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
2. Dedu Răzvan Matei VI Colegiul Economic Călărași
3. Negrilă Ianis Florin VI Colegiul Economic Călărași
4. Țuțuianu Alexandru Gabriel VI Colegiul Economic Călărași
5. Dudă Denis Andrei VI Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași

Clasa a VII-a   (alfabetic după școala de proveniență)

Nr. Crt Numele și prenumele Cls Școala de proveniență
1. Dulce Andrei Alexandru VII Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
2. Voicu Theodor VII Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
3. Bădică Ioan Claudiu VII Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
4. Achim Mihai Ionuț VII Școala Gimnazială Carol I Călărași
5. Vărășteanu Ioana VII Școala Gimnazială Carol I Călărași

Clasa a VIII-a   (alfabetic după școala de proveniență)

Nr. Crt Numele și prenumele Cls Școala de proveniență
1. Constantin Mario Valentin VIII Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
2. Năstase Andrei Dumitru VIII Școala Gimnazială ”Mircea Vodă” Călărași
3. Preda Cristian Vasile VIII Școala Gimnazială ”Mircea Vodă” Călărași
4. Ivan Irina Maria VIII Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
5. Dima Anisia Raluca VIII Școala Gimnazială Nr.1 Lehliu-Gară

Clasa a IX-a   (alfabetic după școala de proveniență)

Nr. Crt Numele și prenumele Cls Școala de proveniență
1. Stoica Ștefan Alexandru IX Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
2. Vasile Cosmin Marian IX Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
3. Vărășteanu Cristian IX Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
4. Voicu Mihnea Ioan IX Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
5. Cristea Alexandra Ioana IX Colegiul Național ”Neagoe Basarab” Oltenița
6. Ivașcu Theodor Octavian IX Colegiul Național ”Neagoe Basarab” Oltenița
7. Postelnicu Bianca IX Colegiul Național ”Neagoe Basarab” Oltenița
8. Sulaiman Jin IX Colegiul Național ”Neagoe Basarab” Oltenița
9. Țugui Maria Valentina IX Colegiul Național ”Neagoe Basarab” Oltenița

Clasa a X-a   (alfabetic după școala de proveniență)

Nr. Crt Numele și prenumele Clasa Școala de proveniență
1. Cîrjilă Andreea Iulia X Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
2. Pascu Sara Cristina X Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
3. Ulmeanu Andreea Carmen X Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
4. Drăgnoi Aurora Gabriela Elena X Colegiul Național ”Neagoe Basarab” Oltenița
5. Moldoveanu Cristina Elena X Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu”
6. Barbu Mihai X Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
7. Bucur Tudor X Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
8. Gheorghiu Mihail Andrei X Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
9. Iosif Constantin Andrei X Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
10. Matei Miruna Iuliana X Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
11. Niculescu Ioan X Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
12. Părăușanu Victor Mihail X Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
13. Radu Luca Gabriel X Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
14. Radu Ștefan Rareș X Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
15. Stancu Mihaela Simona X Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași

Clasa a XI-a   (alfabetic după școala de proveniență)

Nr. Crt Numele și prenumele Clasa Școala de proveniență
1. Nica Ionut a XI a Colegiul Național ”Neagoe Basarab” Oltenița
2. Grigore Mario a XI a Colegiul Național ”Neagoe Basarab” Oltenița
3. Calimoceanu Razvan a XI a Colegiul Național ”Neagoe Basarab” Oltenița
4. Marinescu Victor a XI a Colegiul Național ”Neagoe Basarab” Oltenița
5. Dobre Andrei a XI a Colegiul Național ”Neagoe Basarab” Oltenița
6. Pietrusel Florin a XI a Colegiul Național ”Neagoe Basarab” Oltenița
7. Toma Nicole a X a Colegiul Național ”Neagoe Basarab” Oltenița
8. Țuluca Maria Laura a XI a Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
9. Pavel Ioan Cristian a XI a Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
10. Vlad Ioana Gabriela a XI a Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași