An şcolar: 2023-2024Limba Română

Lista elevilor înscriși la disciplina LIMBA ROMÂNĂ, clasele V-XII

By 25 septembrie 2023octombrie 12th, 2023No Comments

*Lista elevilor este ordonată alfabetic după școala de proveniență

Nr. Crt. Numele și prenumele Cls. Școala de proveniență
1. IVAȘCU TEODORA ILINCA V Liceul Tehnologic Nr.1 Fundulea
2. FELDIORENU IRINA-NICOLETA V Liceul Teoretic “Mihai Eminescu” Călărași
3. LEFTER EMA-GABRIELA V Liceul Teoretic “Mihai Eminescu” Călărași
4. NEAGU ERICA-CRISTIANA V Școala Gimnazială ”Alexandru Vlahuță” Oltenița
5. NICOLAE IOANA-LAURA-GABRIELA V Școala Gimnazială ”Alexandru Vlahuță” Oltenița
6. VULPE ARIANA-THEODORA V Școala Gimnazială ”Alexandru Vlahuță” Oltenița
7. ALECU BIANCA-DENISA V Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
8. NECULA DARIA-ANDREEA V Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
9. PENCIU ARIANA V Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
10. RAICU MARA-ANDREEA V Școala gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
11. ȚĂRAN DAVID-CEZAR V Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
12. BARBU ANISIA V Școala gimnazială ”Mircea Vodă” Călărași
13. GHIȚĂ RĂZVAN-ANDREI V Școala Gimnazială ”Mircea Vodă” Călărași
14. NICOLAE ANA-MARIA-ALEXANDRA V Școala Gimnazială ”Mircea Vodă” Călărași
15. NICOLAE NAIRA-MARIA V Școala Gimnazială ”Mircea Vodă” Călărași
16. NIȚU IOANA-VIOLETA V Școala Gimnazială ”Mircea Vodă” Călărași
17. PAVEL VISARION V Școala Gimnazială ”Mircea Vodă” Călărași
18. PICU DARIUS-NICUṢOR V Școala Gimnazială ”Mircea Vodă” Călărași
19. PREDA ELENA-ALEXANDRA V Școala Gimnazială ”Mircea Vodă” Călărași
20. DIACONESCU HORIA-GEORGE V Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
21. FILIP DAVID-ȘTEFAN V Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
22. GRIGORE DENIS-CHRISTIAN V Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
23. IVAN ALIN-MARIAN V Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
24. NEAGU NATALIA-MARIA V Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
25. NEAGU NATALIA-MARIA V Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
26. NICOLAE ARINA-CRISTIANA V Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
27. STOICA MARIUS-CONSTANTIN V Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
28. UNGUREANU SORANA-MARIA V Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
29. IVAȘCU ROBERT COSTIN V Școala Gimnazială „Mircea Nedelciu” Fundulea
30. RUSE RĂZVAN CRISTIAN V Școala Gimnazială „Mircea Nedelciu” Fundulea
31. VOINEA MARIA-ELISA V Școala Gimnazială „Mircea Nedelciu” Fundulea
32. BOERU BIANCA-ELENA V Școala Gimnazială Nr.1 Lehliu-Gară
33. CERNAT ELISABETA-MARIA V Școala Gimnazială Nr.1 Lehliu-Gară
34. COTU ERIC-MIHAI-VICENȚIU V Școala Gimnazială Nr.1 Lehliu-Gară
35. CRIȘAN RAISA-MARIA V Școala Gimnazială Nr.1 Lehliu-Gară
36. ENACHE AYDA-GABRIELA V Școala Gimnazială Nr.1 Lehliu-Gară
37. GAFTON MAYA-MARIA V Școala Gimnazială Nr.1 Lehliu-Gară
38. GUȘATU VLAD-EMILIAN V Școala Gimnazială Nr.1 Lehliu-Gară
39. ION ANASTASIA-ELIZA-IOANA V Școala Gimnazială Nr.1 Lehliu-Gară
40. LINCAN REBECA-GABRIELA V Școala Gimnazială Nr.1 Lehliu-Gară
41. LIXANDRU ANA-MARIA V Școala Gimnazială Nr.1 Lehliu-Gară
42. NIȚESCU IONUȚ SEBASTIAN V Școala Gimnazială Nr.1 Lehliu-Gară
43. OANCEA DARIA-MARIA-CRISTIANA V Școala Gimnazială Nr.1 Lehliu-Gară
44. OPREA MATEI-CRISTIAN V Școala Gimnazială Nr.1 Lehliu-Gară
45. STOICA ANTONIA-MARIA V Școala Gimnazială Nr.1 Lehliu-Gară
46. STROIE ANAMARIA-ȘTEFANIA V Școala Gimnazială Nr.1 Lehliu-Gară
47. TUDOR ANA-MARIA-LAURA V Școala Gimnazială Nr.1 Lehliu-Gară
48. ȚOLEA ȘTEFAN-IONUȚ V Școala Gimnazială Nr.1 Lehliu-Gară
49. VIDU CIPRIAN V Școala Gimnazială Nr.1 Lehliu-Gară
50. STATE ADRIANA-SOFIA V Școala Gimnazială „Nicolae Titulescu” Călărași
Nr. Crt. Numele și prenumele Cls. Școala de proveniență
1. RADU ANDREI-CĂTĂLIN VI Liceul Tehnologic ”Duiliu Zamfirescu” Dragalina
2. MALANCĂ DARIUS-CRISTIAN VI Liceul Teoretic “Mihai Eminescu” Călărași
3. NĂSTASE ANDREI-EDUARD V Liceul Teoretic “Mihai Eminescu” Călărași
4. ENESCU ERIC-ȘTEFAN VI Școala Gimnazială ,,Nicolae Titulescu” Călărași
5. LIPU ALESIA VI Școala Gimnazială ,,Nicolae Titulescu” Călărași
6. SPRÎNCEANĂ VLAD-ȘTEFAN VI Școala Gimnazială ,,Nicolae Titulescu” Călărași
7. PICEAVA DARIA-MARINA VI Școala Gimnazială ”Carol I” Călărași
8. DEACU ALESSIA-MARIA VI Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
9. MIHAI ERICA CRISTIANA VI Școala Gimnazială ”Mircea Vodă” Călărași
10. NIȚU ANA MARIA VI Școala Gimnazială ”Mircea Vodă” Călărași
11. STANCU MARIAN DANIEL VI Școala Gimnazială ”Mircea Vodă” Călărași
12. CEAON MĂDĂLINA-ANDREEA VI Școala Gimnazială ”Tudor Vladimirescu” Călărași
13. RĂDUȚĂ ANDREI-EMIL VI Școala Gimnazială ”Tudor Vladimirescu” Călărași
14. STAN TEODORA VI Școala Gimnazială „Constantin Brâncoveanu” Călărași

 

Nr. Crt. Numele și prenumele Cls. Școala de proveniență
1. BĂLAN MARIAN-ANDREI VII Colegiul Economic Călărași
2. NEGRILĂ NATALIA-MARIA VII Colegiul Economic Călărași
3. MATEI MIHNEAANDREI VII Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
4. CIOBANU POPA CRISTIAN VII Colegiul Național ”Neagoe Basarab” Oltenița
5. CRISTEA DAVID ANDREI VII Colegiul Național ”Neagoe Basarab” Oltenița
6. MEREUȚĂ IOANA VII Colegiul Național ”Neagoe Basarab” Oltenița
7. MEREUȚĂ MARIA VII Colegiul Național ”Neagoe Basarab” Oltenița
8. TUDOR CĂLIN GABRIEL VII Colegiul Național ”Neagoe Basarab” Oltenița
9. VEREȘTEANU ALESIA-IOANA VII Colegiul Național ”Neagoe Basarab” Oltenița
10. ZAMFIR EDUARD MARIUS VII Colegiul Național ”Neagoe Basarab” Oltenița
11. PAVEL SABRINA-IOANA VII Colegiul Național „Barbu Știrbei” Călărași
12. ENACHE DENISA-ELENA VII Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
13. ENACHE DRAGOȘ-ȘTEFAN VII Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
14. COSTACHE AYSSA NICOLLA VII Școala Gimnazială ”Alexandru Vlahuță” Oltenița
15. TUDORAN LUCA-THEODOR VII Școala Gimnazială ”Alexandru Vlahuță” Oltenița
16. ANCHIDIN ANDREEA VII Școala Gimnazială ”Carol I” Călărași
17. CHIȚOI ALEXANDRU MIHAI VII Școala Gimnazială ”Carol I” Călărași
18. DUDĂ RAREȘ-ȘTEFAN VII Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
19. DEACU ALEXIA-MARIA VII Școala Gimnazială ”Mircea Vodă” Călărași
20. IORDACHE MARIA-BIANCA VII Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
21. NEDELCU NARCIS-VALENTIN VII Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
22. PARASCHIV MARIO-CRISTIAN VII Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
23. MĂNESCU MATEI VII Școala Gimnazială „Nicolae Titulescu” Călărași
24. STANCIU IRIS-MARIA VII Școala Gimnazială „Nicolae Titulescu” Călărași
Nr. Crt. Numele și prenumele Cls. Școala de proveniență
1. ȚUȚUIANU ALEXANDRU-GABRIEL VIII Colegiul Economic Călărași
2. ȘNEL VLLAD-GEORGE VIII Liceul Teoretic “Mihai Eminescu” Călărași
3. OPRIA LORENA-ȘTEFANIA VIII Școala Gimnazială  prof. ”Lucian Pavel” Oltenița
4. BALAN IULIA VIII Școala Gimnazială ”Alexandru Vlahuță” Oltenița
5. BĂLAN IOANA-MARIA VIII Școala Gimnazială ”Alexandru Vlahuță” Oltenița
6. IONIȚĂ ALEXANDRU-ȘTEFAN VIII Școala Gimnazială ”Alexandru Vlahuță” Oltenița
7. MIHĂILESCU ELIZA-MARIA VIII Școala Gimnazială ”Alexandru Vlahuță” Oltenița
8. POPA MIHAI-ALEXANDRU VIII Școala Gimnazială ”Alexandru Vlahuță” Oltenița
9. STATE MIHAI-CRISTIAN VIII Școala Gimnazială ”Alexandru Vlahuță” Oltenița
10. DUDĂ DENIS-ANDREI VIII Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
11. BOLBOCEANU ANTONIA-ȘTEFANIA VIII Școala Gimnazială ”Mircea Vodă” Călărași
12. OANCEA ALEXANDRA-VALENTINA VIII Școala Gimnazială ”Mircea Vodă” Călărași
13. BADEA MARIA ALEXANDRA VIII Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
14. BARBU MAIA-ADRIANA VIII Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
15. BOGATU ROBERT-DAVID VIII Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
16. DUMITRU ALBERTO-MATEO VIII Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
17. IONIȚĂ ALEXANDRU-ANGHEL VIII Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
18. POPESCU ELENA-RODICA VIII Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
19. TOMA ANA-MARIA VIII Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
20. TIMOFAN SEBASTIAN VIII Școala Gimnazială ”Tudor Vladimirescu” Călărași
21. MIHAI DAVID-RĂZVAN VIII Școala Gimnazială „Carol I” Călărași
22. PODARU ELENA-ANDREEA VIII Școala Gimnazială „Carol I” Călărași
23. ENCIU GEORGIANA-DARIA VIII Școala Gimnazială Nr.1 Jegălia
Nr. Crt. Numele și prenumele Cls. Școala de proveniență
1. ALECU IOANA-ADELINA IX Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
2. AȘCHER ALEXANDRU-GABRIEL IX Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
3. CERCEL OANA-GABRIELA IX Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
4. CÎRSTEA CLAUDIA-DIANA IX Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
5. CRISTACHE LIDIA MARIA IX Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
6. DINU ARIANA-NICOLETA IX Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
7. IACOB MIHAI-ALEXANDRU IX Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
8. IORDACHE MARIA-CRISTINA IX Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
9. PÂSLARIU ADRIAN-BOGDAN IX Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
10. UNGUREANU IRINA-MARIA IX Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
11. GANEA IRINA-ELENA IX Colegiul Național ”Neagoe Basarab” Oltenița
12. BOBU ANDREEA-VALENTINA IX Colegiul Național Barbu Știrbei” Călărași
13. PENU GABRIEL IX Liceul Pedagogic ”Ștefan Bănulescu” Călărași
14. TĂNASE CRISTIAN-GABRIEL IX Liceul Teoretic “Mihai Eminescu” Călărași
Nr. Crt. Numele și prenumele Cls. Școala de proveniență
1. COPĂCEANU IULIA-ROBERTA X Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
2. NISTOR IRINA-MARIA X Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
3. POPA IULIANA-ANDREEA X Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
4. DRAGOMIR IOANA-ALEXANDRA X Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
5. HAȚIEGANU OANA-ANDREEA X Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
6. RADU ANDREEA-MADALINA X Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
Nr. Crt. Numele și prenumele Cls. Școala de proveniență
1. DUMITRU MIHAELA IX Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
2. NICOLACHE RĂZVAN-MIHAI IX Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
3. POPESCU ANA-IONELA IX Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
4. BUGĂ ANDREEA-MARINA X Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
5. DIMA ALEXANDRA-IOANA X Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
6. IONESCU ALEXA-ANDREI X Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
7. ISPAS ANDREEA-ROXANA X Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
8. MIHAI DIANA-MARIA X Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
9. MIU MARINA-DANIELA X Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
10. NECULA LUANA-ANDREEA-ȘTEFANIA X Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
11. PETCU DIANA-NICOLETA X Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
12. POPA ALEXANDRA-MIHAELA X Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
13. ȘTEFANIU DAVID-PAVEL X Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
14. ACHIM MARIA-IULIANA XI Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
15. DIMA MIHAELA-BRIANA XI Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
16. GHEORGHE MIRUNA-PETRONELA XI Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
17. HANCIUȚA MARIA-KARINA XI Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
18. MANEA MIRUNA-IOANA XI Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
19. MIȘACA ALEXANDRA-ECATERINA XI Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
20. PARASCHIV VALENTINA XI Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
21. POLOG ANA-MARIA-BEATRICE XI Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
22. ROȘCA MARY-LOUISE-ELENA XI Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
23. URSACHE SILVAN XI Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
Nr. Crt. Numele și prenumele Cls. Școala de proveniență
1. DUMITRU MIHAELA IX Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
2. PEȚU ȘTEFAN-LUCIAN IX Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
3. BUGĂ ANDREEA-MARINA X Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
4. DIMA ALEXANDRA-IOANA X Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
5. MIHAI DIANA-MARIA X Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
6. ȘTEFANIU DAVID-PAVEL X Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
7. ȚĂRANU ȘTEFAN-OCTAVIAN X Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
8. ACHIM MARIA-IULIANA XI Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
9. MANEA MIRUNA-IOANA XI Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
10. PARASCHIV VALENTINA XI Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
11. ROȘCA MARY-LOUISE-ELENA XI Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
12. MANOLE ȘTEFANIA-ILINCA IX Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași