An şcolar: 2022-2023Matematică.

Lista elevilor înscrişi la disciplina MATEMATICĂ, clasa a IV-a, zona Lehliu

By 30 septembrie 2022octombrie 4th, 2022No Comments
* Selectarea elevilor pentru constituirea grupelor de performanță se va face conform Regulamentului de organizare și funcționare a Centrelor județene de excelență/Centrului Municipiului București de Excelență.
** Testarea elevilor de clasa a IV-a, zona Lehliu, va avea loc marți 04.10.2022, începând cu ora 14:00,
la Școala gimnazială nr. 1 Lehliu-Gară.

 

Clasa a IV-a   (alfabetic după școala de proveniență)
Nr. Crt. Numele și prenumele Cls. Școala de proveniență
1. BEUDEAN ALEXIA-ANDREEA IV Liceul Tehnologic Nr.1 Fundulea
2. MURARIU DARIA-MARIA IV Liceul Tehnologic Nr.1 Fundulea
3. ION DAVID VALENTIN IV Școala Gimnazială ”Dragoș Marin” Ștefan cel Mare
4. BARBU CRISTINA-ELENA IV Școala gimnazială ”Mircea Nedelciu” Fundulea
5. BUNEA ANAMARIA-ALESIA IV Școala gimnazială ”Mircea Nedelciu” Fundulea
6. IVAȘCU ROBERT-COSTIN IV Școala gimnazială ”Mircea Nedelciu” Fundulea
7. IVAȘCU TEODORA-ILINCA IV Școala gimnazială ”Mircea Nedelciu” Fundulea
8. RUSE RĂZVAN-CRISTIAN IV Școala gimnazială ”Mircea Nedelciu” Fundulea
9. TONE ANDRA-TEODORA IV Școala gimnazială ”Mircea Nedelciu” Fundulea
10. VOINEA MARIA-ELISA IV Școala gimnazială ”Mircea Nedelciu” Fundulea
11. BOERU BIANCA-ELENA IV Școala gimnazială nr. 1 Lehliu Gară
12. BUCUR DRAGOȘ-IONUȚ IV Școala gimnazială nr. 1 Lehliu Gară
13. CRIȘAN RAISA-MARIA IV Școala gimnazială nr. 1 Lehliu Gară
14. GAFTON MAYA-MARIA IV Școala gimnazială nr. 1 Lehliu Gară
15. GUȘATU VLAD-EMILIAN IV Școala gimnazială nr. 1 Lehliu Gară
16. LINCAN REBECA IV Școala gimnazială nr. 1 Lehliu Gară
17. LIXANDRU ANA-MARIA IV Școala gimnazială nr. 1 Lehliu Gară
18. MONE ANNEISE-PAULA-ADRIANA IV Școala gimnazială nr. 1 Lehliu Gară
19. NIȚULESCU IONUȚ-SEBASTIAN IV Școala gimnazială nr. 1 Lehliu Gară
20. OPREA MATEI-CRISTIAN IV Școala gimnazială nr. 1 Lehliu Gară
21. SIMION ALMERIA-MARIA IV Școala gimnazială nr. 1 Lehliu Gară
22. ȘERBAN MARINA-DANIELA IV Școala gimnazială nr. 1 Lehliu Gară
23. TOMA IUSTIN-EDUARD IV Școala gimnazială nr. 1 Lehliu Gară
24. TUDOR ANA-MARIA-LAURA IV Școala gimnazială nr. 1 Lehliu Gară
25. IAȘESCU MIHAI-IOAN IV Școala gimnazială nr.1 Dragoș-Vodă
26. COTU ERIC-MIHAI-VICENȚIU IV Școala gimnazială nr.1 Gurbănești
27. OANCEA DARIA-MARIA-CRISTIANA IV Școala gimnazială nr.1 Gurbănești
28. ADAM IANNIS-GABRIEL IV Școala gimnazială nr.1 Perișoru
29. ALEXANDRU ANA-MARIA IV Școala gimnazială nr.1 Perișoru
30. CRĂCIUN VIVIANA- IOANA IV Școala gimnazială nr.1 Perișoru
31. DIACONU RAFAEL-GABRIEL IV Școala gimnazială nr.1 Perișoru
32. GANEA IOANA-ANTONIA IV Școala gimnazială nr.1 Perișoru
33. MARCU BIANCA-MARIA IV Școala gimnazială nr.1 Perișoru
34. MARCU MIRUNA-IRINA-ȘTEFANIA IV Școala gimnazială nr.1 Perișoru