An şcolar: 2022-2023Matematică.

Lista elevilor înscrişi la disciplina MATEMATICĂ, clasele V-XII

By 22 septembrie 2022noiembrie 4th, 2022No Comments

*Lista elevilor este ordonată alfabetic după școala de proveniență

Nr. Crt. Numele și prenumele Cls. Școala de proveniență
1. CIOBANU ANDREI-RAREȘ V Colegiul Național ”Neagoe Basarab” Oltenița
2. LISCAN ADELINA-DENISA V Colegiul Național ”Neagoe Basarab” Oltenița
3. PREDA DENIS-GABRIEL V Colegiul Național ”Neagoe Basarab” Oltenița
4. SMATOC MATEI V Liceul Tehnologic Nr.1 Fundulea
5. BACEANU EDUARD ANDREI V Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
6. CĂȘARU VERONICA-ELENIA V Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
7. DUMEA IUSTIN PETRU V Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
8. LEU TUDOR V Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
9. MALANCĂ  DARIUS CRISTIAN V Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
10. MĂLINICI ANDREI SEBASTIAN V Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
11. NASTASE ANDREI EDUARD V Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
12. ONOFREI ANDI V Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
13. PETRE TIMEEA IOANA V Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
14. POPESCU MARIO-ALEXANDRU V Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
15. BAICU TEODOR-PETRONEL V Școala gimnazială ”Carol I” Călărași
16. CHIREA ALISA-ANDREEA V Școala gimnazială ”Carol I” Călărași
17. CULCEARU MATEI-ȘTEFAN V Școala gimnazială ”Carol I” Călărași
18. DUMITRU ANTONIA-PARASCHIVA V Școala gimnazială ”Carol I” Călărași
19. GRIGORE ALEXANDRA-MARIA V Școala gimnazială ”Carol I” Călărași
20. IOFCEA ANDREI-DANIEL V Școala gimnazială ”Carol I” Călărași
21. MATEI CRISTIAN V Școala gimnazială ”Carol I” Călărași
22. MORARU RAREȘ-ȘTEFAN V Școala gimnazială ”Carol I” Călărași
23. TANASOF MARIA-ANTONIA V Școala gimnazială ”Carol I” Călărași
24. BOGATU MIHAELA V Școala gimnazială ”C-tin. Brâncoveanu” Călărași
25. MELEACĂ ȘTEFAN-DANIEL V Școala gimnazială ”C-tin. Brâncoveanu” Călărași
26. STAN TEODORA V Școala gimnazială ”C-tin. Brâncoveanu” Călărași
27. ANGHEL VLAD-ANDREI V Școala gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
28. DAMIAN ALEXANDRU V Școala gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
29. DEACU ALESSIA MARIA V Școala gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
30. ILIE DENISA-MARIA V Școala gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
31. PĂUN DAVID-ANDREI V Școala gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
32. PETCU MIHNEA V Școala gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
33. PLETEA DARIA ANDREEA V Școala gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
34. RILING GABRIEL SABIN V Școala gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
35. RILING GABRIEL-SABIN V Școala gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
36. ROGOZ TANIA-SOFIA V Școala gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
37. SAVU ANDREI V Școala gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
38. TUDORACHE CRISTIANA-MARIA V Școala gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
39. ȚĂRANU DAVID V Școala gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
40. ANDREI DAVID IONUȚ V Școala gimnazială ”N. Titulescu” Călărași
41. CHIȚU RĂZVAN-ANDREI V Școala gimnazială ”N. Titulescu” Călărași
42. CONDEI RARES-ALEXANDRU V Școala gimnazială ”N. Titulescu” Călărași
43. CRĂCIUN SARA ELENA V Școala gimnazială ”N. Titulescu” Călărași
44. CREȚU ȘTEFAN-DANIEL V Școala gimnazială ”N. Titulescu” Călărași
45. DUMITRACHE DAVID-ANDREI V Școala gimnazială ”N. Titulescu” Călărași
46. ENESCU ERIC-ȘTEFAN V Școala gimnazială ”N. Titulescu” Călărași
47. FANU EDUARD-GABRIEL V Școala gimnazială ”N. Titulescu” Călărași
48. IONIȚĂ IUSTIN-NICOLAE V Școala gimnazială ”N. Titulescu” Călărași
49. LAZĂR DANIEL V Școala gimnazială ”N. Titulescu” Călărași
50. LIPU ALESIA ANAMARIA V Școala gimnazială ”N. Titulescu” Călărași
51. POPA DARIA-MARIA V Școala gimnazială ”N. Titulescu” Călărași
52. PREDA SENA-CRISTIANA V Școala gimnazială ”N. Titulescu” Călărași
53. SMÂDU DARIUS V Școala gimnazială ”N. Titulescu” Călărași
54. SPRÂNCEANĂ VLAD-ȘTEFAN V Școala gimnazială ”N. Titulescu” Călărași
55. VĂCĂRELU EDUARD-MIHAI V Școala gimnazială ”N. Titulescu” Călărași
56. ȚUȚUMANU YANIS-MIHAI V Școala gimnazială ”Spiru Haret” Oltenița
57. NĂSTASE ANDREI-GEORGIAN V Școala gimnazială Nr. 1 Unirea
Nr. Crt. Numele și prenumele Cls. Școala de proveniență
1. BĂLAN MARIAN-ANDREI VI Colegiul Economic Călărași
2. DEDU LAVINIA GEANINA VI Colegiul Economic Călărași
3. NEGRILĂ NATALIA MARIA VI Colegiul Economic Călărași
4. ALECXANDRU DAN-ANDREI VI Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
5. GĂTEJ LUMINIȚA ANDREEA VI Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
6. ENACHE DENISA ELENA VI Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
7. ENACHE DRAGOȘ ȘTEFAN VI Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
8. MĂLINICI IOANA-SOFIA VI Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
9. STĂNESCU PATRICK GABRIEL VI Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
10. DEACU ALEXIA-MARIA VI Școala gimnazială „Mircea Vodă” Călărași
11. DUȚĂ MATEI ȘTEFAN VI Școala gimnazială „Mircea Vodă” Călărași
12. DUDĂ RAREȘ ȘTEFAN VI Școala gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
13. DUMITROIU LUCIAN-MIHAI VI Școala gimnazială ”N. Titulescu” Călărași
14. GROSU DAVID-ȘTEFAN VI Școala gimnazială ”N. Titulescu” Călărași
15. IORDACHE MARIA-BIANCA VI Școala gimnazială ”N. Titulescu” Călărași
16. MĂNESCU MATEI-IOAN VI Școala gimnazială ”N. Titulescu” Călărași
17. PARASCHIV MARIO-CRISTIAN VI Școala gimnazială ”N. Titulescu” Călărași
18. STANCIU IRIS-MARIA VI Școala gimnazială ”N. Titulescu” Călărași
19. STOICA ȘTEFAN-CRISTIAN VI Școala gimnazială ”N. Titulescu” Călărași
20. VARGA RAUL-GABRIEL VI Școala gimnazială ”N. Titulescu” Călărași
21. DEACU EDWARD GABRIEL VI Școala gimnazială ”Tudor Vladimirescu” Călărași
22. MICU DRAGOȘ-ȘTEFAN VI Școala gimnazială ”Tudor Vladimirescu” Călărași
Nr. Crt. Numele și prenumele Cls. Școala de proveniență
1. DEDU RAZVAN MATEI VII Colegiul Economic Călărași
2. NEGRILĂ IANIS-FLORIN VII Colegiul Economic Călărași
3. ȚUȚUIANU ALEXANDRU GABRIEL VII Colegiul Economic Călărași
4. GRIGORE MIHAI-SORIN-CRISTIAN VII Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
5. MOLDOVEANU MIHAI-ALEXANDRU VII Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
6. DIMA ALIN STEFAN VII Școala gimnaziala ”Spiru Haret” Oltenița
7. IONIȚĂ ALEXANDRU-ȘTEFAN VII Școala gimnazială ”Al. Vlahuță”
8. MIHĂILESCU ELIZA-MARIA VII Școala gimnazială ”Al. Vlahuță”
9. MIHAI DAVID RĂZVAN VII Școala gimnazială ”Carol I” Călărași
10. PODARU ELENA ANDREEA VII Școala gimnazială ”Carol I” Călărași
11. DUDĂ DENIS ANDREI VII Școala gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
12. BADEA MARIA ALEXANDRA VII Școala gimnazială ”N. Titulescu” Călărași
13. BOGATU ROBERT-DAVID VII Școala gimnazială ”N. Titulescu” Călărași
14. DUMITRU ALBERTO MATEO VII Școala gimnazială ”N. Titulescu” Călărași
15. MANEA IASMINA-NICOLA VII Școala gimnazială ”N. Titulescu” Călărași
16. GRIGORE ROXANA-MARIA VII Școala gimnazială ”Tudor Vladimirescu” Călărași
Nr. Crt. Numele și prenumele Cls. Școala de proveniență
1. BUTARU FABIAN-ANDREI VIII Colegiul Economic Călărași
2. BETA DARIA-MIHAELA VIII Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
3. VÎRBAN LUCA VIII Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
4. CĂCIULARU ALEXANDRU-NICOLAE VIII Școala gimnazială ”C-tin. Brâncoveanu” Călărași
5. ASCHER ALEXANDRU-GABRIEL VIII Școala gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
6. BUCUR DANIEL-IONUȚ VIII Școala gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
7. DINU ARIANA-NICOLETA VIII Școala gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
8. ENE MIHAI VIII Școala gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
9. FRANȚ ALEXANDRU-MIHAI VIII Școala gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
10. PÂSLARIU ADRIAN-BOGDAN VIII Școala gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
11. TĂNASE CRISTIAN-GABRIEL VIII Școala gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
12. TOMA LUCA-IONUȚ VIII Școala gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
13. TONEANU DENIS-ALEXANDRU VIII Școala gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
14. VOICU THEODOR VIII Școala gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
15. IANCU BOGDAN-MIHAI VIII Școala gimnazială ”N. Titulescu” Călărași
16. TĂBĂCARU ANDREEA-GABRIELA VIII Școala gimnazială ”Tudor Vladimirescu” Călărași
Nr. Crt. Numele și prenumele Cls. Școala de proveniență
1. BICHIȘ TUDOR-GABRIEL IX Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
2. CĂLIN IOANA-TATIANA IX Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
3. CONSTANTINESCU ALEXIA-IOANA IX Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
4. GRĂMADĂ NICU-COSMIN IX Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
5. MLADEN DARIA-ANA-MARIA IX Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
6. MOISE ALEXANDRU-GABRIEL IX Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
7. NĂSTASE ANDREI-DUMITRU IX Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
8. NICA DIANA-ALESIA IX Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
9. POPESCU ADELA-MARIA IX Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
10. PREDA CRISTIAN-VASILE IX Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
11. TĂNASE IULIA-ALEXANDRA IX Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
12. MIHALACHE MARIA IX Colegiul Național ”Neagoe Basarab” Oltenița
13. ODĂIAȘU MARA IX Colegiul Național ”Neagoe Basarab” Oltenița
14. CONSTANTIN MARIO-VALENTIN IX Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
15. IVAN IRINA-MARIA IX Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
16. ȚUȚUIANU ȘTEFANIA-SABRINA IX Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
Nr. Crt. Numele și prenumele Cls. Școala de proveniență
1. DRĂGAN ALEXIA-MIRELA XII Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
2. NEACȘU CLAUDIA-ANDREEA XII Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași