An şcolar: 2023-2024Matematică

Lista elevilor înscrişi la disciplina MATEMATICĂ, clasele IV-XII

By 25 septembrie 2023octombrie 12th, 2023No Comments

*Lista elevilor este ordonată alfabetic după școala de proveniență

Nr. Crt. Numele și prenumele Cls. Școala de proveniență
1. BOTEA NATALIE-VIOLETA IV Colegiul Economic Călărași
2. BUIA VLAD-MARIUS IV Liceul Tehnologic Nr.1 Fundulea
3. CHIRAN DARIUS-MIHAIL IV Liceul Tehnologic Nr.1 Fundulea
4. CHIRILĂ MAYA-ANDREEA IV Liceul Tehnologic Nr.1 Fundulea
5. MANEA DAVID-FLORIAN IV Liceul Tehnologic Nr.1 Fundulea
6. MUREȘANU DENIS-EMANUEL IV Liceul Tehnologic Nr.1 Fundulea
7. RADU IRINA-DIANA IV Liceul Tehnologic Nr.1 Fundulea
8. STAN ELENA-ANNEMARY IV Liceul Tehnologic Nr.1 Fundulea
9. VĂDUVA MATIAS-ANDREI IV Liceul Tehnologic Nr.1 Fundulea
10. ACHIM ȘTEFAN IV Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
11. ADAM MARIA MIRUNA IV Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
12. CHIDEȘA RADU GABRIEL IV Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
13. CHIDEȘA TIBERIU MIHAI IV Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
14. CHIRIȚĂ DAIANA MARIA IV Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
15. DANCIU DAVID-MIHAI IV Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
16. FELEA BOGDAN GABRIEL IV Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
17. MARA ENDREEA GRIGORE IV Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
18. PANAIT MARIA ELIZA IV Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
19. RĂCARU ANDREI DANIEL IV Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
20. SANDU EDUARD IONUȚ IV Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
21. SOARE CRISTINA ERIKA IOANA IV Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
22. BOTEA BOGDAN-ANDREI IV Școala Gimnazială  prof. ”Lucian Pavel” Oltenița
23. CHIRNOGEANU ANDREEA IV Școala Gimnazială  prof. ”Lucian Pavel” Oltenița
24. CIOBOTEANU ȘTEFAN-GEORGIAN IV Școala Gimnazială  prof. ”Lucian Pavel” Oltenița
25. COMAN ANA-MARIA IV Școala Gimnazială  prof. ”Lucian Pavel” Oltenița
26. DRAGOMIR IRINA-MINA IV Școala Gimnazială  prof. ”Lucian Pavel” Oltenița
27. GHIOCA ȘTEFAN-IOAN IV Școala Gimnazială  prof. ”Lucian Pavel” Oltenița
28. LACHE ILINCA-NICOLETA IV Școala Gimnazială  prof. ”Lucian Pavel” Oltenița
29. MADIN RAREȘ-ȘTEFAN IV Școala Gimnazială  prof. ”Lucian Pavel” Oltenița
30. MAICAN MARIA-ADELINA IV Școala Gimnazială  prof. ”Lucian Pavel” Oltenița
31. MANCIU TUDOR-ANDREI IV Școala Gimnazială  prof. ”Lucian Pavel” Oltenița
32. MARCU DAVID-ANDREI IV Școala Gimnazială  prof. ”Lucian Pavel” Oltenița
33. NEACȘU FABIAN-ȘTEFAN IV Școala Gimnazială  prof. ”Lucian Pavel” Oltenița
34. NEACȘU IANIS-NICULAE IV Școala Gimnazială  prof. ”Lucian Pavel” Oltenița
35. NEAGU RĂZVAN-FLORIN IV Școala Gimnazială  prof. ”Lucian Pavel” Oltenița
36. PĂUN EVA-STEPHANIA IV Școala Gimnazială  prof. ”Lucian Pavel” Oltenița
37. POENARU DARIA-LAVINIA IV Școala Gimnazială  prof. ”Lucian Pavel” Oltenița
38. STELIAN ADELINA-MARIA IV Școala Gimnazială  prof. ”Lucian Pavel” Oltenița
39. TRUȚĂ CATTLEYA-ALEXANDRA IV Școala Gimnazială  prof. ”Lucian Pavel” Oltenița
40. VOINEA MIHAI-ANDREI IV Școala Gimnazială  prof. ”Lucian Pavel” Oltenița
41. ANCHIDIN MARIA-ALEXANDRA IV Școala Gimnazială ”Carol I” Călărași
42. MARINACHE ANA-MARIA IV Școala Gimnazială ”Carol I” Călărași
43. NIȚU ȘTEFAN-DANIEL IV Școala Gimnazială ”Carol I” Călărași
44. BOGDAN KAROL-DOMINIQUE IV Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
45. DAMIAN NICOLAE IV Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
46. DUMITRU CASIANA-IOANA IV Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
47. IONIȚĂ ANDREI-CRISTIAN IV Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
48. IVAN OANA IV Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
49. MORĂRESCU ALIN-GABRIEL IV Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
50. PALADE ALBERT-ȘTEFAN IV Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
51. PARTIAN ALEXIA-MARIA IV Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
52. PĂUN ROBERT-MARIAN IV Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
53. VASILE ALEXANDRU-CRISTIAN IV Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
54. DINISOE SELENA-EVA-MARIA IV Școala Gimnazială ”Mircea Eliade” Oltenița
55. DUȚĂ BIANCA-ANDREEA IV Școala Gimnazială ”Mircea Eliade” Oltenița
56. IONICĂ RĂZVAN-ANDREI IV Școala Gimnazială ”Mircea Eliade” Oltenița
57. BELCEA JANINA-ANDREEA IV Școala Gimnazială ”Mircea Nedelciu” Fundulea
58. CAȘVAN ANTONIO-ANDREI IV Școala Gimnazială ”Mircea Nedelciu” Fundulea
59. DUME FLORIN-GABRIEL IV Școala Gimnazială ”Mircea Nedelciu” Fundulea
60. IOVICI ALEXANDRU IV Școala Gimnazială ”Mircea Nedelciu” Fundulea
61. OPREA MARIA-ANTONIA IV Școala Gimnazială ”Mircea Nedelciu” Fundulea
62. POPA TEODORA-FLORENTINA IV Școala Gimnazială ”Mircea Nedelciu” Fundulea
63. SPIRIDON ANDREEA-NICOLETA IV Școala Gimnazială ”Mircea Nedelciu” Fundulea
64. TIMOFTE ANDRA-VIOLETA IV Școala Gimnazială ”Mircea Nedelciu” Fundulea
65. ȚONE LUCA-MARIAN IV Școala Gimnazială ”Mircea Nedelciu” Fundulea
66. IORDACHE DAVID-MIHAI IV Școala Gimnazială ”Mircea Vodă” Călărași
67. IORGULESCU CARLA-MARIA IV Școala Gimnazială ”Mircea Vodă” Călărași
68. LAZĂR MARA-ELENA IV Școala Gimnazială ”Mircea Vodă” Călărași
69. MITEA PATRICK-CASIAN IV Școala Gimnazială ”Mircea Vodă” Călărași
70. ANDONII ȘTEFAN IV Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
71. BĂNEA CLAUDIU-GABRIEL IV Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
72. BRIȘAN BOGDAN-ALEXANDRU IV Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
73. BURGHIU ALEXIA-ANA-MARIA IV Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
74. CEAUȘU MATEI IV Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
75. CHICALA LAURENȚIU-ANDREI IV Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
76. CONSTANTIN ERICK-GABRIEL IV Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
77. COPĂCEANU ANDREI-ILIAN IV Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
78. DANILIUC DELIA-ALEXIA IV Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
79. DRAGOMIR VLAD-ANDREI IV Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
80. DUDOI ANDI-RĂZVAN IV Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
81. ILIE BIANCA-MARIA IV Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
82. ION VLAD-ANDREI IV Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
83. IOSIF MARIAN-IONUȚ IV Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
84. LINCU ANDREI-CRISTIAN IV Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
85. LINCU IONUȚ-DANIEL IV Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
86. MARANDICI ANDREI IV Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
87. MARINESCU ALEXANDRA-IOANA IV Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
88. MELINTE EMIL-ȘTEFAN IV Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
89. MIHALACHE DRAGOȘ-GEORGE IV Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
90. MOISE LORIS IV Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
91. NĂSTASE DAVID IONUȚ IV Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
92. NEAGU EDUARD IV Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
93. NEAGU MARIUS-GABRIEL IV Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
94. PETRE DENIS-GABRIEL IV Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
95. SERGENTU VIRGIL IV Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
96. STOIAN GEORGIAN-ADRIAN IV Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
97. STOICA MATEI-ȘTEFAN IV Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
98. STROE DAVID-SERAFIM IV Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
99. TĂNASE DARIUS-CĂTĂLIN IV Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
100. TOMA ALEXANDRA-ELENA IV Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
101. TRANDAFIR RADU-IUSTIN-CONSTANTIN IV Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
102. TUDOR DAVID-IULIAN IV Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
103. ȚULUCA CRISTIANA-MARIA IV Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
104. VĂCĂRELU LIDIA-ANEMONA IV Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
105. ZAINEA ALEXIA-GEORGIANA IV Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
106. ZĂVOI SILVIU-MIHAI IV Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
107. CÂNCIU CEZAR-IOAN IV Școala Gimnazială ”Spiru Haret” Oltenița
108. IONIȚĂ ANDRA-COSMINA IV Școala Gimnazială ”Spiru Haret” Oltenița
109. NEACȘU COSMIN-ANDREI IV Școala Gimnazială ”Spiru Haret” Oltenița
110. BOUREȚ ALEXANDRU-IONUȚ IV Școala Gimnazială Nr. 1 Lehliu-Gară
111. BUCUREȘTEANU ALEXIA-GABRIELA-MARIA IV Școala Gimnazială Nr. 1 Lehliu-Gară
112. CĂLIN ALEXANDRU-DANIEL IV Școala Gimnazială Nr. 1 Lehliu-Gară
113. CHIRMAN DENIS-ANDREI IV Școala Gimnazială Nr. 1 Lehliu-Gară
114. DIMA ȘTEFAN-CLAUDIU IV Școala Gimnazială Nr. 1 Lehliu-Gară
115. POPESCU BIANCA-ȘTEFANIA IV Școala Gimnazială Nr. 1 Lehliu-Gară
116. ȘTEFAN YANIS-GABRIEL IV Școala Gimnazială Nr. 1 Lehliu-Gară
117. ANGHEL SOFIA-MARIA IV Școala Gimnazială Nr.1 Chiselet
118. CONSTANTIN MAYA-NICOLE IV Școala Gimnazială Nr.1 Chiselet
119. CRĂCIUN LUCIAN-ANDREI IV Școala Gimnazială Nr.1 Lehliu-Gară
120. IACOB ANDREI-IULIAN IV Școala Gimnazială Nr.1 Lehliu-Gară
121. IVAN PETRU-GABRIEL IV Școala Gimnazială Nr.1 Lehliu-Gară
122. MIREA NICHOLAS-ALEXANDRU IV Școala Gimnazială Nr.1 Lehliu-Gară
123. PAVEL MIRUNA-FLORINA IV Școala Gimnazială Nr.1 Lehliu-Gară
124. POP MARIA-IOAN IV Școala Gimnazială Nr.1 Lehliu-Gară
125. STOIAN-TEODOROV ANDREI IV Școala Gimnazială Nr.1 Lehliu-Gară
126. TUGUI IOANA-ANASTASIA IV Școala Gimnazială Nr.1 Lehliu-Gară
127. ANDREI ANDRA-MARIA IV Școala Gimnazială Nr.3 Chirnogi
128. BOBOCEA DARIUS-GEORGE IV Școala Gimnazială Nr.3 Chirnogi
129. CAPRĂ ANTONIA-MARIA IV Școala Gimnazială Nr.3 Chirnogi
130. CATRINA RĂZVAN-GABRIEL IV Școala Gimnazială Nr.3 Chirnogi
131. CHIVU DENIS-IONUȚ IV Școala Gimnazială Nr.3 Chirnogi
132. DUMITRU COSMIN-MARIAN IV Școala Gimnazială Nr.3 Chirnogi
133. POSTU ALEXANDRU-IULIAN IV Școala Gimnazială Nr.3 Chirnogi
134. VOICU IULIAN IV Școala Gimnazială Nr.3 Chirnogi
Nr. Crt. Numele și prenumele Cls. Școala de proveniență
1. DANESCU ALEXANDRU-FABIAN V Colegiul Economic Călărași
2. BOLD INGRID-MARIA V Colegiul Național ”Neagoe Basarab” Oltenița
3. POSTOLEA DANIA-CRISTINA V Colegiul Național ”Neagoe Basarab” Oltenița
4. VOINEA MARIA-ELISA V Liceul Tehnologic Nr.1 Fundulea
5. BUREAC MATEI-ȘTEFAN V Liceul Teoretic “Mihai Eminescu” Călărași
6. BUREAC NATALIA-ANDREEA V Liceul Teoretic “Mihai Eminescu” Călărași
7. CERNEA MARIA-RALUCA V Liceul Teoretic “Mihai Eminescu” Călărași
8. CHIREA DRAGOȘ-ANDREI V Liceul Teoretic “Mihai Eminescu” Călărași
9. DABU HORIA V Liceul Teoretic “Mihai Eminescu” Călărași
10. FELDIORENU IRINA-NICOLETA V Liceul Teoretic “Mihai Eminescu” Călărași
11. IOFCEA CĂTĂLIN GABRIEL V Liceul Teoretic “Mihai Eminescu” Călărași
12. IVAN REBECA-ELENA V Liceul Teoretic “Mihai Eminescu” Călărași
13. LEFTER EMA-GABRIELA V Liceul Teoretic “Mihai Eminescu” Călărași
14. MIHAI RANIA-ANDREEA V Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
15. RADU BOGDAN-MIHAI V Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
16. TOMA BIANCA-MARIA V Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
17. NEAGU ERICA-CRISTIANA V Școala Gimnazială ”Alexandru Vlahuță” Oltenița
18. NICOLAE IOANA-LAURA-GABRIELA V Școala Gimnazială ”Alexandru Vlahuță” Oltenița
19. VULPE ARIANA-THEODORA V Școala Gimnazială ”Alexandru Vlahuță” Oltenița
20. ACHIM SORIN-GABRIEL V Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
21. ALECU BIANCA-DENISA V Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
22. ALEXANDRU DAVID-ANDREI V Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
23. ANDREI DELIA-IOANA V Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
24. ANTONARU MIRUNA-ANDREEA V Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
25. ASANDI ANDREEA-CĂTĂLINA-GABRIELA V Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
26. BADEA EDUARD-MIHAI V Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
27. BUCUR ANTONIA-ANDREEA V Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
28. BUZATU DAVID-ANDREI V Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
29. COJOCARU BIANCA-ANDREEA V Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
30. DIONISE VLAD-IONUȚ V Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
31. DRĂGHICI SOFIA V Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
32. DUMITRU MIHAI V Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
33. GORINCU MARIA-ANDA V Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
34. HEHEA RAUL-ANDREI V Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
35. IVAN IRINA-MARIA V Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
36. NĂSTASE ERICA-ELENA V Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
37. NECULA DARIA-ANDREEA V Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
38. PENCIU ARIANA V Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
39. POPA BIANCA GABRIELA V Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
40. RAICU MARA-ANDREEA V Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
41. ȚĂRAN DAVID-CEZAR V Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
42. BARBU ANISIA V Școala Gimnazială ”Mircea Vodă” Călărași
43. GHIȚĂ RĂZVAN-ANDREI V Școala Gimnazială ”Mircea Vodă” Călărași
44. IONIȚĂ ȘTEFAN-CLAUDIU V Școala Gimnazială ”Mircea Vodă” Călărași
45. NICOLAE ANA-MARIA-ALEXANDRA V Școala Gimnazială ”Mircea Vodă” Călărași
46. NICOLAE NAIRA-MARIA V Școala Gimnazială ”Mircea Vodă” Călărași
47. NIȚU IOANA-VIOLETA V Școala Gimnazială ”Mircea Vodă” Călărași
48. PAVEL VISARION V Școala Gimnazială ”Mircea Vodă” Călărași
49. PICU DARIUS-NICUȘOR V Școala Gimnazială ”Mircea Vodă” Călărași
50. PREDA ELENA-ALEXANDRA V Școala Gimnazială ”Mircea Vodă” Călărași
51. ANDORA IANIS V Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
52. BRATU SARA-ELENA V Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
53. DIACONESCU HORIA-GEORGE V Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
54. FILIP DAVID-ȘTEFAN V Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
55. GHEORGHE MARIA RALUCA V Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
56. GHEORGHE TIBERIU-MIHAI V Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
57. GRIGORE DENIS-CHRISTIAN V Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
58. IAȘESCU MIHAI-IOAN V Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
59. IVAN ALIN-MARIAN V Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
60. NEAGU NATALIA-MARIA V Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
61. NICOLAE ARINA-CRISTIANA V Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
62. PODARU MATEI V Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
63. STATE ADRIANA-SOFIA V Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
64. STOICA MARIUS-CONSTANTIN V Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
65. UNGUREANU SORANA-MARIA V Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
66. NAE DAVID-ANDREI-MARIN V Școala Gimnazială ”Spiru Haret” Oltenița
67. VASILE SIMON-CRISTIAN V Școala Gimnazială ”Spiru Haret” Oltenița
68. VĂLEANU ANDREEA-MARIA V Școala Gimnazială ”Spiru Haret” Oltenița
69. MATEI CRISTIAN V Școala Gimnazială „Carol I” Călărași
70. BARBU CRISTINA-ELENA V Școala Gimnazială „Mircea Nedelciu” Fundulea
71. IVAȘCU ROBERT-COSTIN V Școala Gimnazială „Mircea Nedelciu” Fundulea
72. IVAȘCU TEODORA-ILINCA V Școala Gimnazială „Mircea Nedelciu” Fundulea
73. RUSE RĂZVAN-CRISTIAN V Școala Gimnazială „Mircea Nedelciu” Fundulea
74. BOERU BIANCA-ELENA V Școala Gimnazială Nr. 1 Lehliu-Gară
75. COTU ERIC-MIHAI-VICENȚIU V Școala Gimnazială Nr. 1 Lehliu-Gară
76. CRIȘAN RAISA-MARIA V Școala Gimnazială Nr. 1 Lehliu-Gară
77. ENACHE AYDA-GABRIELA V Școala Gimnazială Nr. 1 Lehliu-Gară
78. GAFTON MAYA-MARIA V Școala Gimnazială Nr. 1 Lehliu-Gară
79. GUȘATU VLAD-EMILIAN V Școala Gimnazială Nr. 1 Lehliu-Gară
80. ION ANASTASIA-ELIZA-IOANA V Școala Gimnazială Nr. 1 Lehliu-Gară
81. LIXANDRU ANA-MARIA V Școala Gimnazială Nr. 1 Lehliu-Gară
82. NIȚESCU IONUȚ-SEBASTIAN V Școala Gimnazială Nr. 1 Lehliu-Gară
83. OANCEA DARIA-MARIA-CRISTIANA V Școala Gimnazială Nr. 1 Lehliu-Gară
84. OPREA MATEI-CRISTIAN V Școala Gimnazială Nr. 1 Lehliu-Gară
85. STOICA ANTONIA-MARIA V Școala Gimnazială Nr. 1 Lehliu-Gară
86. STROIE ANAMARIA-ȘTEFANIA V Școala Gimnazială Nr. 1 Lehliu-Gară
87. TUDOR ANA-MARIA-LAURA V Școala Gimnazială Nr. 1 Lehliu-Gară
88. VIDU CIPRIAN-ȘTEFAN V Școala Gimnazială Nr. 1 Lehliu-Gară
89. VOICU MARIUS-CRISTIAN V Școala Gimnazială Nr. 3 Chirnogi
Nr. Crt. Numele și prenumele Cls. Școala de proveniență
1. MALANCĂ DARIUS-CRISTIAN VI Liceul Teoretic “Mihai Eminescu” Călărași
2. NĂSTASE ANDREI-EDUARD VI Liceul Teoretic “Mihai Eminescu” Călărași
3. PETRE TIMEEA-IOANA VI Liceul Teoretic “Mihai Eminescu” Călărași
4. CĂȘARU VERONICA-ELENIA VI Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
5. DUMEA IUSTIN PETRU VI Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
6. PICEAVA DARIA-MARINA VI Școala Gimnazială ”Carol I” Călărași
7. DEACU ALESSIA-MARIA VI Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
8. PĂUN DAVID ANDREI VI Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
9. RILING GABRIEL SABIN VI Școala gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
10. MIHAI ERIKA CRISTIANA VI Școala Gimnazială ”Mircea Vodă” Călărași
11. NIȚU ANA MARIA VI Școala Gimnazială ”Mircea Vodă” Călărași
12. OLARU ANDREI VI Școala Gimnazială ”Mircea Vodă” Călărași
13. STANCU MARIAN-DANIEL VI Școala Gimnazială ”Mircea Vodă” Călărași
14. ANDONII PETRU VI Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
15. CONDEI RAREȘ-ALEXANDRU VI Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
16. ENESCU ERIC-ȘTEFAN VI Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
17. SPRÎNCEANĂ VLAD-ȘTEFAN VI Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
18. CEAON MĂDĂLINA-ANDREEA VI Școala Gimnazială ”Tudor Vladimirescu” Călărași
19. RĂDUȚĂ ANDREI-EMIL VI Școala Gimnazială ”Tudor Vladimirescu” Călărași
20. STAN TEODORA VI Școala Gimnazială „Constantin Brâncoveanu” Călărași
Nr. Crt. Numele și prenumele Cls. Școala de proveniență
1. BĂLAN MARIAN-ANDREI  VII Colegiul Economic Călărași
2. DEDU LAVINIA VII Colegiul Economic Călărași
3. NEGRILĂ NATALIA-MARIA VII Colegiul Economic Călărași
4. DUMEA GILBERT-ANDREI VII Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
5. ULMEANU CODRIN VII Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
6. PAVEL SABRINA-IOANA VII Colegiul Național „Barbu Știrbei” Călărași
7. DAN ANDREI-ALEXANDRU VII Liceul Teoretic “Mihai Eminescu” Călărași
8. STĂNESCU PATRICK-GABRIEL VII Liceul Teoretic “Mihai Eminescu” Călărași
9. TOMA FABIAN-IONUȚ VII Liceul Teoretic “Mihai Eminescu” Călărași
10. CIOCÂRLAN EMANUEL-MARIUS VII Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
11. ENACHE DENISA-ELENA VII Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
12. ENACHE DRAGOȘ-ȘTEFAN VII Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
13. STOICA ȘTEFAN-CRISTIAN VII Școala Gimnazială ,,Nicolae Titulescu” Călărași
14. ANGHEL AMELIE-ELENA VII Școala Gimnazială ”Alexandru Vlahuță” Oltenița
15. COSTACHE AYSSA-NICOLLA VII Școala Gimnazială ”Alexandru Vlahuță” Oltenița
16. TUDORAN LUCA-THEODOR VII Școala Gimnazială ”Alexandru Vlahuță” Oltenița
17. ANCHIDIN ANDREEA VII Școala Gimnazială ”Carol I” Călărași
18. CHIȚOI ALEXANDRU MIHAI VII Școala Gimnazială ”Carol I” Călărași
19. ALEXANDRU CRISTINA-TEODORA VII Școala Gimnazială ”C-Tin George Călinescu” Grădiștea
20. DUDĂ RAREȘ-ȘTEFAN VII Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
21. MIHAI BIANCA-MARIA VII Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
22. DEACU ALEXIA-MARIA VII Școala Gimnazială ”Mircea Vodă” Călărași
23. DUȚĂ MATEI-ȘTEFAN VII Școala Gimnazială ”Mircea Vodă” Călărași
24. IORDACHE MARIA-BIANCA VII Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
25. NEDELCU NARCIS-VALENTIN VII Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
26. PARASCHIV MARIO-CRISTIAN VII Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
27. MĂNESCU MATEI VII Școala Gimnazială „Nicolae Titulescu” Călărași
28. STANCIU IRIS-MARIA VII Școala Gimnazială „Nicolae Titulescu” Călărași
Nr. Crt. Numele și prenumele Cls. Școala de proveniență
1. ȚUȚUIANU ALEXANDRU-GABRIEL VIII Colegiul Economic Călărași
2. MOLDOVEANU MIHAI-ALEXANDRU VIII Liceul Teoretic “Mihai Eminescu” Călărași
3. ȘNEL VLAD-GEORGE VIII Liceul Teoretic “Mihai Eminescu” Călărași
4. DEDU RĂZVAN-MATEI VIII Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
5. GRIGORE MIHAI-SORIN-CRISTIAN VIII Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
6. STOIAN TUDOR-MARIAN VIII Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
7. IONIȚĂ ALEXANDRU-ȘTEFAN VIII Școala Gimnazială ”Alexandru Vlahuță” Oltenița
8. CONSTANTIN DARIUS ANDREI VIII Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
9. DUDĂ DENIS-ANDREI VIII Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
10. BOLBOCEANU ANTONIA-ȘTEFANIA VIII Școala Gimnazială ”Mircea Vodă” Călărași
11. BADEA MARIA-ALEXANDRA VIII Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
12. BOGATU ROBERT-DAVID VIII Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
13. CLOPOT GABRIEL VIII Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
14. DUMITRU ALBERTO-MATEO VIII Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
15. IONIȚĂ ALEXANDRU-ANGHEL VIII Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
16. PODARU ELENA-ANDREEA VIII Școala Gimnazială „Carol I” Călărași
17. TIMOFAN SEBASTIAN VIII Școala Gimnazială „Tudor Vladimirescu” Călărași
Nr. Crt. Numele și prenumele Cls. Școala de proveniență
1. DRAGOMIR GABRIELA IX Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
2. DUMITRU MIHAELA IX Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
3. PEȚU ȘTEFAN-LUCIAN IX Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
4. AȘCHER ALEXANDRU-GABRIEL IX Colegiul Național „Barbu Știrbei” Călărași
5. DINU ARIANA-NICOLETA IX Colegiul Național „Barbu Știrbei” Călărași
6. PLÂNGE CRISTINA IX Colegiul Național „Barbu Știrbei” Călărași
7. TOMA LUCA-IONUȚ IX Liceul Teoretic “Mihai Eminescu” Călărași
8. TĂNASE CRISTIAN-GABRIEL IX Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
9. GANEA IRINA-ELENA IX Colegiul Național ”Neagoe Basarab” Oltenița
10. IACOB MIHAI-ALEXANDRU IX Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
11. PÂSLARIU ADRIAN-BOGDAN IX Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași