An şcolar: 2021-2022Matematică.

Lista elevilor înscrişi la disciplina MATEMATICĂ

By 4 octombrie 2021noiembrie 15th, 2021No Comments

* Selectarea elevilor pentru constituirea grupelor de performanță se va face conform Regulamentului de organizare și funcționare a Centrelor județene de excelență/Centrului Municipiului București de Excelență.

Clasa a IV-a   (alfabetic după școala de proveniență)

Zona Călărași

Nr. Crt Numele și prenumele Clasa Școala de proveniență
1. Băceanu Eduard Andrei IV Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
2. Malancă Darius Cristian IV Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
3. Maxim Bianca Maria IV Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
4. Mălinici Andrei Sebastian IV Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
5. Năstase Andrei Eduard IV Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
6. Petre Timeea Ioana IV Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
7. Adîr Florina IV Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
8. Anani Andrei IV Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
9. Anghel Vlad Andrei IV Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
10. Catană Eduard Georgian IV Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
11. Cășaru Veronoca Elenia IV Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
12. Cojocaru Beatrice Ștefania Maria IV Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
13. Costache Lavinia Andreea IV Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
14. Dănăilă Rareș Gabriel IV Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
15. Deacu Alessia Maria IV Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
16. Florea Rareș Andrei IV Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
17. Fundeanu Mihnea Ionuț IV Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
18. Ghiță Alissa Georgiana IV Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
19. Ilie Denisa Maria IV Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
20. Iordache Andrei Iulian IV Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
21. Ivan Nectarie IV Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
22. Mustățea Ștefania Maria IV Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
23. Păun David Andrei IV Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
24. Pletea Daria Andreea IV Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
25. Riling Gabriel Sabin IV Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
26. Rogoz Tania Sofia IV Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
27. Savu Andrei IV Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
28. Ștefan Denisa Ștefania IV Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
29. Andoni Petru IV Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
30. Andrei David Ionuț IV Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
31. Condei Rareș Alexandru IV Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
32. Crăciun Sara Elena IV Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
33. Enescu Eric Ștefan IV Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
34. Li Tina Maria IV Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
35. Lipu Alesia Anamaria IV Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
36. Popa Maria Elena IV Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
37. Rușcăreanu David Alexandru IV Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
38. Năstase Andrei Georgian IV Școala Gimnazială nr. 1 Unirea

 

Zona Oltenița

Nr. Crt Numele și prenumele Clasa Școala de proveniență
1. Cucu Daria Oana IV Școala 190 București
2. Gurgu Mario Luis IV Școala Gimnazială ”Gheorghe Manu”
3. Iancu Cristina Gabriela IV Școala Gimnazială ”Gheorghe Manu”
4. Negoiță Marius George IV Școala Gimnazială ”Gheorghe Manu”
5. Paraschiv Alice Mădălina IV Școala Gimnazială ”Gheorghe Manu”
6. Sandu Georgiana Cristina IV Școala Gimnazială ”Gheorghe Manu”
7. Stanciu Andrei Gabriel IV Școala Gimnazială ”Gheorghe Manu”
8. Barbu Alexia IV Școala Gimnazială ”Mircea Eliade” Oltenița
9. Popa Cosmina Maria IV Școala Gimnazială ”Mircea Eliade” Oltenița
10. Carciog Stoica Maria Diana IV Școala Gimnazială ”Spiru Haret” Oltenița
11. Ciobanu Andrei Rareș IV Școala Gimnazială ”Spiru Haret” Oltenița
12. Costache Andreea Iulia IV Școala Gimnazială ”Spiru Haret” Oltenița
13. Dumitrescu Alexandru Gabriel IV Școala Gimnazială ”Spiru Haret” Oltenița
14. Liscan Adelina Denisa IV Școala Gimnazială ”Spiru Haret” Oltenița
15. Vălea Măriuca IV Școala Gimnazială ”Spiru Haret” Oltenița
16. Preda Denis Gabriel IV Școala Gimnazială nr.1 Spanțov
17. Țuțumanu Yanis Mihai IV Școala Gimnazială nr.1 Spanțov

Clasa a V-a   (alfabetic după școala de proveniență)

Nr. Crt Numele și prenumele Cls. Școala de proveniență
1. Bălăan Marian Andrei V Colegiul Economic Călărași
2. Dedu Lavinia Geanina V Colegiul Economic Călărași
3. Iorga Florin Daniel V Colegiul Economic Călărași
4. Loloț Bianca Sînziana V Colegiul Economic Călărași
5. Negrilă Natalia Maria V Colegiul Economic Călărași
6. Barbu Darius Cristian V Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
7. Gătej Luminița Andreea V Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
8. Ardeleanu Luca V Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
9. Bogdan Diana Elena V Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
10. Brînzescu Adela Ioana V Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
11. Cheptine Iasmina Elena V Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
12. Chideșa Alexandru Gabriel V Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
13. Costache Bianca Ștefania V Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
14. Dumitru Iustin V Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
15. Enache Denisa Elena V Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
16. Enache Dragoș Ștefan V Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
17. Fulga Albert Arron V Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
18. Isvoranu Andrei V Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
19. Mălinici Ioana Sofia V Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
20. Meșca Fabian Andrei V Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
21. Morariu David Silviu V Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
22. Stănescu Patrick Gabriel V Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
23. Șerban Elena Beatrice V Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
24. Șișman Maia Cristina V Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
25. Toma Fabian Ionuț V Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
26. Tudorică Sara Lorelai V Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
27. Bărzulea Gabriel V Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
28. Dinu Cristian Ștefan V Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
29. Dudă Rareș Ștefan V Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
30. Lazăr Marius Cristian V Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
31. Mihai Bianca Maria V Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
32. Stoiculescu Ioana V Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
33. Amzaru Andrea Romina V Școala Gimnazială ”Mircea Vodă” Călărași
34. Cojocaru Mihai Codruț Alin V Școala Gimnazială ”Mircea Vodă” Călărași
35. Costăchescu Bianca Maria V Școala Gimnazială ”Mircea Vodă” Călărași
36. David Alexandru Denis V Școala Gimnazială ”Mircea Vodă” Călărași
37. Deacu Alexia Maria V Școala Gimnazială ”Mircea Vodă” Călărași
38. Duță Matei Ștefan V Școala Gimnazială ”Mircea Vodă” Călărași
39. Mîndru Octavian Matei V Școala Gimnazială ”Mircea Vodă” Călărași
40. Podgoreanu Andrei Bogdan V Școala Gimnazială ”Mircea Vodă” Călărași
41. Cojocaru Bianca Mirela V Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
42. Mănescu Matei Ioan V Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
43. Râșnoveanu Lavinia Petronela V Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
44. Stanciu Iris Maria V Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
45. Varga Raul Gabriel V Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
46. Gorneanu Eduard Mihai V Școala Gimnazială ”Spiru Haret” Oltenița
47. Necula Mara Cristina V Școala Gimnazială ”Spiru Haret” Oltenița
48. Deacu Edward Gabriel V Școala Gimnazială ”Tudor Vladimirescu” Călărași
49. Micu Dragoș Ștefan V Școala Gimnazială ”Tudor Vladimirescu” Călărași
50. Alexandru Dan Andrei V Școala Gimnazială Carol I Călărași
51. Blebea Iris Alexandra V Școala Gimnazială Carol I Călărași
52. Dumitru Darius Gabriel V Școala Gimnazială Carol I Călărași
53. Nițu Andrei Valentin V Școala Gimnazială Carol I Călărași
54. Zmeu Diana Andreea V Școala Gimnazială Carol I Călărași
55. Ilie Daria Maria V Școala Gimnazială nr. 1 Jegălia
56. Loloț Denisa Georgiana V Școala Gimnazială nr. 1 Jegălia

Clasa a VI-a   (alfabetic după școala de proveniență)

Nr. Crt Numele și prenumele Clasa Școala de proveniență
1. Marin Gabriela Petronela VI Școala Gimnazială Carol I
2. Dedu Răzvan Matei VI Colegiul Economic Călărași
3. Negrilă Ianis Florin VI Colegiul Economic Călărași
4. Țuțuianu Alexandru Gabriel VI Colegiul Economic Călărași
5. Hulea Eliana Georgia VI Colegiul Național ”Neagoe Basarab” Oltenița
6. Mirea Denisa Maria VI Colegiul Național ”Neagoe Basarab” Oltenița
7. Stoianov Bianca Maria VI Colegiul Național ”Neagoe Basarab” Oltenița
8. Grigore Mihai Sorin Cristian VI Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
9. Constantin Darius Andrei VI Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
10. Damian Maria VI Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
11. Dudă Denis Andrei VI Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
12. Voinea Rareș Ștefan VI Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
13. Aldea Laura Ioana VI Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
14. Badea Maria Alexandra VI Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
15. Bratu Alexandra Sorina VI Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
16. Dumitru Alberto Mateo VI Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
17. Orășanu Ovidiu Andrei VI Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
18. Zăvoi Ștefan Alexandru VI Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
19. Avram David Alexandru VI Școala Gimnazială ”Spiru Haret” Oltenița
20. Dima Alin Ștefan VI Școala Gimnazială ”Spiru Haret” Oltenița
21. Gustil Alin VI Școala Gimnazială ”Spiru Haret” Oltenița
22. Ilie Ștefan Gabriel Alexandru VI Școala Gimnazială ”Spiru Haret” Oltenița
23. Tudor Andrei Cosmin VI Școala Gimnazială ”Spiru Haret” Oltenița
24. Florea Alin Andrei VI Școala Gimnazială ”Tudor Vladimirescu” Călărași
25. Grigore Roxana Maria VI Școala Gimnazială ”Tudor Vladimirescu” Călărași
26. Mihai David Răzvan VI Școala Gimnazială Carol I Călărași
27. Enache Emilia Laura Denisa VI Școala Gimnazială nr.1 Jegălia
28. Enciu Georgiana Daria VI Școala Gimnazială nr.1 Jegălia
29. Marin Denis Ionuț VI Școala Gimnazială nr.1 Jegălia
30. Manea Iasmina Nicola VI Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași

Clasa a VII-a   (alfabetic după școala de proveniență)

Nr. Crt Numele și prenumele Cls Școala de proveniență
1. Burtoi Maria Teodora VII Colegiul Național ”Neagoe Basarab” Oltenița
2. Gălbinașu Ștefan VII Colegiul Național ”Neagoe Basarab” Oltenița
3. Beta Daria Mihaela VII Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
4. Mihalache Bianca Maria VII Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
5. Mușat Matei Vlad VII Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
6. Vîrban Luca VII Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
7. Căciularu Alexandru Nicolae VII Școala Gimnazială ”Constantin Brâncoveanu”
8. Dumitru Iustin Florian VII Școala Gimnazială ”Constantin Brâncoveanu”
9. Bucur Daniel Ionuț VII Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
10. Dinu Ariana Nicoleta VII Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
11. Dulce Andrei Alexandru VII Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
12. Ene Mihai VII Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
13. Ivan-Manu Monica Oana VII Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
14. Pâslaru Adrian Bogdan VII Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
15. Tănase Cristian Gabriel VII Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
16. Toma Luca Ionuț VII Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
17. Toneanu Denis Alexandru VII Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
18. Ungureanu Irina Maria VII Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
19. Vișinescu Adrian VII Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
20. Voicu Theodor VII Școala Gimnazială ”Mihai Viteazul” Călărași
21. Iancu Bogdan Mihai VII Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
22. Neicu Luca VII Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
23. Crăciun Vlad Cristian VII Școala Gimnazială ”Spiru Haret” Oltenița
24. Grigore Andrei Cristian VII Școala Gimnazială ”Spiru Haret” Oltenița
25. Drăgan Larisa Diana VII Școala Gimnazială ”Tudor Vladimirescu” Călărași

Clasa a VIII-a   (alfabetic după școala de proveniență)

Nr. Crt Numele și prenumele Cls Școala de proveniență
1. Constantinescu Alexia Ioana VIII Colegiul Economic Călărași
2. Gheorghe Maria Andreea VIII Colegiul Economic Călărași
3. Grămadă Nicu Cosmin VIII Colegiul Economic Călărași
4. Mladen Daria Ana Maria VIII Colegiul Economic Călărași
5. Popescu Adela Maria VIII Colegiul Economic Călărași
6. Constantin Mario Valentin VIII Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
7. Țuțuianu Ștefania Sabrina VIII Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
8. Grigore Valentin Florian VIII Școala Gimnazială ”Mircea Vodă” Călărași
9. Năstase Andrei Dumitru VIII Școala Gimnazială ”Mircea Vodă” Călărași
10. Preda Cristian Vasile VIII Școala Gimnazială ”Mircea Vodă” Călărași
11. Ivan Irina Maria VIII Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
12. Ștefan Ionuț Valentin VIII Școala Gimnazială ”Nicolae Titulescu” Călărași
13. Negru Andrei Cristian VIII Școala Gimnazială ”Spiru Haret” Oltenița
14. Nicolae Andreea Daniela VIII Școala Gimnazială ”Tudor Vladimirescu” Călărași
15. Dima Anisia Raluca VIII Școala Gimnazială Nr.1 Lehliu-Gară

Clasa a IX-a   (alfabetic după școala de proveniență)

Nr. Crt Numele și prenumele Cls Școala de proveniență
1. Butoi Theodor Sebastian Andrei IX Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
2. Dumitrascu Riana Elena IX Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
3. Dănăilă Anne Rowena Claudine Ioanna Marrisa IX Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
4. Drăgan Mara Gabriela IX Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
5. Dumitru Maria Alexandra IX Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
6. Ghiță Robert Ionuț IX Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
7. Ilie Bogdan Luca IX Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
8. Miliță Ionuț Andrei IX Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
9. Petcovici Alexandru Ștefan IX Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
10. Sencu Andrada IX Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
11. Simion Sabina Ana Maria IX Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
12. Stoica Ștefan Alexandru IX Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
13. Șerban Cristian Mihai IX Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
14. Tache Cătălin Ionuț IX Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
15. Tonciu Maria Ștefania IX Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
16. Vasile Cosmin Marian IX Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
17. Vărășteanu Cristian IX Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
18. Anghel Miruna Maria IX Colegiul Național ”Neagoe Basarab” Oltenița
19. Chiriac Alexandru Andrei IX Colegiul Național ”Neagoe Basarab” Oltenița
20. Colonel Ionuț Alexandru IX Colegiul Național ”Neagoe Basarab” Oltenița
21. Lulea Vlad Teodor IX Colegiul Național ”Neagoe Basarab” Oltenița
22. Matache Maria Magdalena IX Colegiul Național ”Neagoe Basarab” Oltenița
23. Țugui Maria Valentina IX Colegiul Național ”Neagoe Basarab” Oltenița
24. Stănescu Mihai Iulian IX Liceul ”Alexandru Odobescu” Lehliu-Gară

Clasa a X-a   (alfabetic după școala de proveniență)

Nr. Crt Numele și prenumele Cls Școala de proveniență
1. Cîrjilă Andreea Iulia X Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
2. Demostene Fabian Ionuț X Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
3. Tănase Valeria Nicoleta X Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
4. Vișinescu Adelina Mihaela X Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
5. Drăgnoi Aurora Gabriela Elena X Colegiul Național ”Neagoe Basarab” Oltenița
6. Moldoveanu Cristina Elena X Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu”
7. Gheorghiu Mihail Andrei X Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
8. Gologan Amalia Florina X Liceul Teoretic „Alexandru Odobescu” Lehliu
9. Pacioneea Flavius Costin X Liceul Teoretic „Alexandru Odobescu” Lehliu

Clasa a XI-a   (alfabetic după școala de proveniență)

Nr. Crt Numele și prenumele Cls Școala de proveniență
1. Antonache Ilinca Maria XI Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
2. Apostol Vlad Gabriel XI Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
3. Bălan Ștefan Valentin XI Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
4. Deacu Costin Petru XI Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
5. Drăgan Alexia Mirela XI Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
6. Parapiru Cristian Nicolae XI Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
7. Șnel Anastasia Georgiana XI Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
8. Tănase Delia Ioana XI Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
9. Vișan Alexandru Cristian XI Colegiul Național ”Barbu Știrbei” Călărași
10. Țuluca Maria Laura XI Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași
11. Pavel Ioan Cristian XI Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu” Călărași