An şcolar: 2020-2021Utilizarea Tehnologiilor 3D.

Lista elevilor înscrişi pentru Utilizarea Tehnologiilor 3D

By 25 ianuarie 2021octombrie 4th, 2021No Comments

* Selectarea elevilor pentru constituirea grupelor de performanță se va face conform Regulamentului de organizare și funcționare a Centrelor județene de excelență/Centrului Municipiului București de Excelență.

Clasa a IX-a   (alfabetic după școala de proveniență)

Nr. Crt Numele și prenumele Clasa Școala de proveniență
1. Grosu Maria-Iulia IX Colegiul Național ”Barbu Știrbei”
2. Iorga Sebastian-George IX Colegiul Național ”Barbu Știrbei”
3. Nicolescu David IX Colegiul Național ”Barbu Știrbei”
4. Stoica Nicole-Valentin IX Colegiul Național ”Barbu Știrbei”
5. Vișinescu Adelina-Mihaela IX Colegiul Național ”Barbu Știrbei”
6. Cojocaru Mihai IX Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu”
7. Radu Luca-Gabriel IX Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu”

Clasa a X-a   (alfabetic după școala de proveniență)

Nr. Crt Numele și prenumele Clasa Școala de proveniență
1. Apostol Sorin-Ioan X Colegiul Național ”Barbu Știrbei”
2. Apostol Vlad-Gabriel X Colegiul Național ”Barbu Știrbei”
3. Bălan Ștefan-Valentin X Colegiul Național ”Barbu Știrbei”
4. Bălășa Cristiana-Gabriela X Colegiul Național ”Barbu Știrbei”
5. Călin Iulian-Ștefan X Colegiul Național ”Barbu Știrbei”
6. Cârlogea Andrei-Alexandru X Colegiul Național ”Barbu Știrbei”
7. Cioarec Lorena-Andreea X Colegiul Național ”Barbu Știrbei”
8. Dorobanțu Iulian-Andrei X Colegiul Național ”Barbu Știrbei”
9. Drăgan Alexia-Mirela X Colegiul Național ”Barbu Știrbei”
10. Drumcea Dragoș-Ioan X Colegiul Național ”Barbu Știrbei”
11. Gaiță Luis-Andrei X Colegiul Național ”Barbu Știrbei”
12. Ghelase Alexandru-Daniel X Colegiul Național ”Barbu Știrbei”
13. Gheorghe Alexia X Colegiul Național ”Barbu Știrbei”
14. Gheorghe Miruna X Colegiul Național ”Barbu Știrbei”
15. Lungoci Ștefan X Colegiul Național ”Barbu Știrbei”
16. Neacșu Claudia-Andreea X Colegiul Național ”Barbu Știrbei”
17. Popescu Carmen X Colegiul Național ”Barbu Știrbei”
18. Sârbu Dragoș-Gabriel X Colegiul Național ”Barbu Știrbei”
19. Tănase Delia-Ioana X Colegiul Național ”Barbu Știrbei”
20. Tănase Denisa-Georgiana X Colegiul Național ”Barbu Știrbei”
21. Teodorescu Cristian-Fabian X Colegiul Național ”Barbu Știrbei”
22. Chiriță Beatrice-Ștefania X Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu”
23. Samaru Elena X Liceul Teoretic ”Mihai Eminescu”

Clasa a XI-a   (alfabetic după școala de proveniență)

Nr. Crt Numele și prenumele Clasa Școala de proveniență
1. Alradi Raluca-Andreea XI Colegiul Național ”Barbu Știrbei”
2. Ivan Iustin XI Colegiul Național ”Barbu Știrbei”
3. Voicu Dorina-Nicoleta XI Colegiul Național ”Barbu Știrbei”